Google Harita Kaydı

Teklif ya da bilgi alın

  Gelişen dünyanın gereği olarak teknolojik cihazlar hayatımızın her alanında yoğun olarak yer alır. Bu gelişme karşısında işletmeler de belli yöntemler geliştirerek kullanışlılığa odaklanmaya başlamıştır. Google Harita Kaydı sayesinde işletmenizin Google haritalardaki yerini işaretleyebilir, firmanızın iletişim bilgileri, çalışma saatleri ve genel bilgilerini herkese görünür kılabilirsiniz. Bu sayede müşterileriniz sizi kolayca bulabilir. Aynı zamanda etkili bir reklam yöntemi de uygulamış olursunuz.

  Bir restoran işlettiğinizi düşünün. Bulunduğu konuma en yakın restoran listesine ulaşmaya çalışan bir müşteri, harita üzerinde işletme konumunuzu ve işletmenizin fotoğraflarını görebilir. Doğal olarak müşterinin önceliği sizin işletmeniz olur. BCU Digital ile işletmeleriniz için en doğru stratejiyi uygulayabilir ve harita kaydınızı pratik bir şekilde oluşturabilirsiniz.

  Google Harita Kaydı Avantajları

  Günümüzde reklam, işletmeler için olmazsa olmaz tanıtım araçlarından biridir. Google Maps Kayıt ile birçok avantaja sahip olabilirsiniz.

  • Haritaya konum ekleme hizmeti sayesinde işletme alanınızla ilgili arama yapan müşteriler size kolayca ulaşabilir.
  • Google haritalarda işletmenizi gören müşteriler navigasyon kayıt hizmeti ile işletmenizi kolayca bulabilir.
  • Google haritalar reklam verme imkânından da yararlanmış olursunuz.
  • Google haritaların rehber kaydı özelliğinden faydalanabilirsiniz.
  • Müşterileriniz işletmenizin iletişim bilgilerine kolayca ulaşabilir, rezervasyon yaptırabilir ya da web sitenize yönlenebilir.
  • Google Harita Kaydı ile kısa sürede müşteri sayınızın arttığına şahit olabilirsiniz. Bunun yanında evlere paket servis imkânınız varsa müşterileriniz bu sayede işletmenize ulaşabilir.

  Google Harita Kaydı Nasıl Yapılır?

  İşletmeniz için harita kaydı yapmak son derece basit ve kısa sürede yapabileceğiniz bir işlemdir. Bu işlemi bilgisayar üzerinden yapabileceğiniz gibi mobil cihazınızdan da kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Aşağıdaki adımları izlemeniz Google Harita Kaydı için yeterli olur.

  • Google benim işletmem uygulamasını açın.
  • Firmanızın ekleneceği Google hesabı ile sisteme giriş yapın. İşletme adına bir Google hesabı varsa bu hesabı kullanmanız daha doğru olur.
  • Menü bölümüne girerek yeni bir işletme sayfasına tıklayın.
  • Açılan paneldeki yönlendirmeleri takip ederek işletme bilgilerinizi doldurun.
  • Yukarıdaki işlemleri tamamladıktan sonra sistem, bilgileri doğrulamanızı ister. Devam butonuna tıklayarak doğrulama şifresini girin ve işlemi sonlandırın.
  • İşlem onaylandıktan sonra Google haritalardan işletmenize ait konum ve bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu aşamada girilen bilgilerin doğru girildiğini kontrol etmenizde fayda vardır.

  Yapılan İşlemler

  Google Haritalar

  Google’da harita kaydınızı yaparak, hep işletmenizin haritalarda yer almasına hem de navigasyon kullanan kullanıcılara kolayca ulaşmanızı sağlamaktayız.

  Yandex Haritalar

  Yandex Harita kaydı işlemi ile yandex arama motoru ve Yandex Navigasyon kaydınızı yapalım.

  Apple Haritalar

  Apple cihazı kullanan kullanıcıların yoğun olarak kullandığı Apple Haritalar'a kaydınızı yapalım.

  Foursquare & Swarm Haritalar

  Foursquare & Swarm Haritalar, insanların sıkça ziyaret ettiği uygulamaya kaydınızı yapalım.

  Hemen Arayın!
  WhatsApp Destek