Yukarı çık

Instagram Reklamları

Teklif ya da bilgi alın

  Instagram reklamları, güçlü Facebook altyapısını kullanarak, reklamverenlerin marka bilinirliği, müşteri ve satış arttırma gibi konularda hedeflerine ulaşmasında en iyi çözümlerden biridir.

  Instagram, son zamanların en popüler sosyal medya platformudur. Aylık 500 milyondan fazla kullanıcısı, organik trafikteki başarısı ve reklam modellerindeki birçok seçenek nedeniyle, birçok işletmenin reklam seçimlerinde ilk sıradadır.

  Kullanıcıların yoğun olarak kullandığı içerik türlerinde reklam verme olanağı, işletmelerin hedef kitlerini kolayca ulaşabilmelerini sağlamaktadır.

  Facebook ile aynı hedefleme yeteneklerine sahip olan Instagram, işinizi büyütmek için önemli bir potansiyele sahiptir. İstatistikler, kullanıcıların % 60’ının bir ürün veya hizmeti Instagram’dan öğrendiğini ve % 75’inin bir gönderi ya da reklamdan ilham aldıktan sonra harekete geçtiğini göstermektedir.

  Instagram’ın bu kadar ayrıntılı bir şekilde hedefleme ve yüksek hacimdeki kullanıcısı sayısı işletmelerin hedef kitlelerine ulaşmalarında oldukça avantajlıdır.

  Instagram Reklam Modelleri

  Resim Reklamlar

  Reklamlarınız sade, basit ve göz alıcı bir tuval üzerinde anlatılır. Fotoğraflar kare veya yatay formatta olabilir.

  Video Reklamlar

  Fotoğraf reklamlarının sürükleyici görsel kalitesini görüntü, ses ve hareketin gücüyle birlikte elde edilir.

  Dönen Reklamlar

  Kullanıcıların parmaklarını kaydırarak tek bir reklamda daha fazla fotoğraf veya video görebileceği reklamlardır.

  Koleksiyon Reklamlar

  Koleksiyon formatını kullanarak hedef kitlenizin ürünleri keşfetmesine, incelemesine ve satın almasına yardımcı olur.

  Keşfet'te Reklamlar

  İlgi alanlarını ve takip ettikleri hesaplar gibi bilgilerle hedeflenen, Keşfet kısmında çıkan reklamlardır.

  Hikaye Reklamları

  Instagram kullanıcıların çok sık kullandığı hikayeler, bölümünde çıkan hikayelerle aynı formatta kullanılan reklamlardır.

  Neden Bizimle Çalışmalısınız?

  Instagram reklamları alanında, 10 yıllık tecrübemiz ve farklı sektörlerde kampanya deneyimlerimiz sayesinde, işletmelerin Instagram reklamlarından az maliyetle, maksimum fayda sağlayabilmesi için profesyonel çözümler sunmaktayız.

  Reklam kampanyaları süresince; kampanyanızı 12 saatlik zaman dilimlerinde kontrol, analiz ve optimizasyon işlemlerini yaparak, daha düşük kampanya maliyetleriyle, başarılı bir Instagram kampanyası geçirmenizi sağlarız.

  Facebook’un reklam platformu olan Facebook Business Manager üzeriden tüm bilgileri sizlerle paylaşarak, kampanya durumunu anlık olarak inceleyebilir, kampanya ile ilgili tüm soru ve taleplerinizi 7/24 iletişim bilgilerimden tarafıma ulaşabilirsiniz.

  Sorularınızın Yanıtları Bizde

  Instagram reklamları hakkında en sık sorulan soruların yanıtları aşağıda verilmiştir.

  Instagram Reklamları Nedir?

  Instagram platformunda yer alan kullanıcıları çeşitli demografik özeliklere göre hedefleyerek, resim , video ve hikaye gibi reklam modelleriyle oluşturulan reklamlardır.

  Instagram Reklam Hilesi Nedir?

  Ücret karşılığı takipçi satın alınarak, kullanıcılara spam mesajlar atılarak yapılan işlemdir.Kullanım açısından hiçbir yararı yoktur. Instagram hesabınızı kaybetmenize bile yol açabilmektedir.

  Instagram Reklam Alma

  Takipçi sayısı ve etkileşimi oranı yüksek Instagram hesaplarına, ürün ve hizmet tanıtımı için verilen reklamlardır. Influencer marketing olarak adlandırılan bu reklam modeli, doğru bir instagram hesabı ile yapıldığında olumlu sonuçlar vermektedir.

  Instagram Reklam Fiyatları

  Instagram için belirlenmiş bir reklam fiyatı bulunmamaktadır. Fiyatlar reklam kampanyanız ve modeline göre değişmektedir.

  Call Now ButtonHemen Arayın!